| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
RSS
poniedziałek, 09 sierpnia 2010
Odchudzanie

Próbuję schudnąć od roku kilka kilogramów. Na razie nic z tego nie wychodzi a to dlatego, że nie jestem konsekwentna i lubię jeść po nocach. Co prawda słodyczy nie lubię ale lubię wino i piwo i zamiast jeść więcej w ciągu dnia, jem nocami. Niewiele ćwiczę, ale to z powodu osłabienia nogi po kontuzji, chociaż to następna wymówka. Jestem po prostu niezdyscyplinowana i nie potrafię się zmobilizować do konsekwentnej pracy nad sobą. Wczoraj skończyłam budowanie swojej nowej stronki o odchudzaniu. Stronka jest o diecie, zdrowym odżywianiu się i zdrowym rozsądku przy próbie zrzucenia paru kilogramów.

Postanowiłam, że codziennie będę biegać co najmniej 15 minut, smarować się rano kremem na odchudzanie i obwijać się folią, zażywać CLA, nie jeść w nocy, nie pić alkoholu, jeździć na rowerku pół godziny i ćwiczyć co najmniej 15 minut, pić jeszcze więcej wody mineralnej i chodzić na spacer pół godziny dziennie.

Kilogramy gubię dość szybko, dość szybko też wracają - schudłam już z 10 kilogramów od zeszłego roku i to migiem, ale z 5 kg już wróciło. Waga mi się popsuła więc nawet nie wiem ile aktualnie ważę, chociaż lustro nie kłamie...

11:58, astralle
Link
poniedziałek, 26 lipca 2010
nowości - praca

Szykuje się u mnie mnóstwo zmian, nowości, nowe pomysły do zrealizowania, nowe działania...

Po pierwsze, pod koniec roku wracam do prowadzenia działalności - solidnie przygotowuję strategię, plan działania i liczę na sukces. Czeka mnie jeszcze mnóstwo pracy ale myślę, że wszystko się uda. Co prawda pracy przy wprowadzeniu mojego projektu w życie jest jeszcze bardzo dużo, ale z pewnością wszystko się uda. Wiem, że najbliższe miesiące będą dla mnie bardzo pracowite i wymagające dużo wysiłku i nakładów finansowych, ale wierzę, że wszystko się uda. Myślę tak dlatego, że czegoś takiego nie ma jeszcze w Polsce i bardzo chciałabym, aby udało mi się wszystko zorganizować do końca listopada.

Na razie nie zdradzam swoich pomysłów, aby nie zapeszyć :)

 

Tagi: Firma praca
23:15, astralle
Link
czwartek, 22 lipca 2010
świadomość

coż z tego, że mam świadomość posiadania przyjaciół, powodzenia, rodziny...

20:33, astralle
Link
środa, 21 lipca 2010
Kraina szczęścia

gdzież moja Arkadia...?

08:43, astralle
Link
środa, 17 czerwca 2009
Szczęście

Szczęście jest nieuchwytne, niedoścignione i wymarzone. Rzeczywistość rozczarowuje z każdym dniem a nie ma nic gorszego niż łudzić się. Złudzeniami nic się nie uzyska, same tylko nerwy i rozczarowania.

Niby człowiek z nastawieniem na sukces, w końcu go osiąga. Tak jest i ze szczęściem. A ja, taka pesymistka, nie potrafię tak do końca przekonać siebie samej do wiary w spełnienie marzeń....

Może gdybym uwierzyła, że marzenia mogą się ziścić, wówczas by się spełniły...

14:34, astralle
Link